Navigation Menu+

Relaks w domowym spa

Dodano dnia Lis 19, 2016 przez w Uroda, Zdrowie |

Wygospodarować czas na zatroszczenie się o własne ciało

Nigdy nie ukrywałam, że bardzo sobie cenię relaks w domowym zaciszu. Jestem co prawda osobą bardzo aktywną, ale na pierwszym miejscu liczy się dla mnie to, żeby zawsze schować się w domowym azylu, zwłaszcza kiedy mam dużo stresów. Wówczas wybieram takie formy rozrywki, które pozwalają mi na znalezienie spokoju: książka, dobre jedzenie, ciekawe filmy. Jednak nic nie sprawia mi tyle przyjemności jak kilkadziesiąt minut w łazience, które poświęcam domowym czynnościom pielęgnacyjnym.

Systematycznie odwiedzam kosmetyczkę, aczkolwiek zdaję sobie sprawę z tego, że muszę sama o siebie dbać. Wówczas moja cera będzie gładka, a samopoczucie doskonałe. Znam się trochę na zabiegach pielęgnacyjnych, na przykład tych do twarzy, bądź przeznaczonych do całego ciała. Wiem też, że wygospodarowanie na to czasu to zaledwie początek. Najważniejsze bowiem jest to, by znaleźć stosowne kosmetyki do swojej cery. Wtedy na pewno nie można będzie sobie zaszkodzić. A to coś, na czym musi zależeć każdej kobiecie.

Jeżeli chodzimy regularnie do kosmetyczki, to zadanie jest ułatwione. Ona sama powie, jakich kremów, czy balsamów używać. Inne przecież preparaty przeznaczone są do skóry wrażliwej, inne do normalnej, a jeszcze inne do naczynkowej. Kiedy natomiast wybieramy kosmetyki „na własną rękę” to najważniejsze jest to, by z wyprzedzeniem je przetestować. Szczególnie muszą się na tym skoncentrować panie cierpiące na różne alergie skórne.

Tuż po wyborze kosmetyków nie zostanie nic innego, jak tylko odłączyć się od codziennego trybu i znaleźć czas dla siebie. Domowe spa nie jest naturalnie tak komfortowe jak zabiegi w profesjonalnym studio odnowy biologicznej, jednak każda z Nas musi pamiętać o tym, by wygospodarować czas na zatroszczenie się o własne ciało. Nie muszę Wam chyba przypominać Drogie Czytelniczki, jak istotne jest to jesienią i zimą! Konkretne wskazówki co do tego, jakich kosmetyków używać znajdziecie w kolejnym wpisie. Tymczasem: pora na relaks! Polecam skorzystać z domowych zabiegów upiększających.

Wygospodarować czas na zatroszczenie się o własne ciało

Wygospodarować czas na zatroszczenie się o własne ciało

 


Warning: Unknown: open(/home/pestka/tmp//sess_8b53fd2d0ba415fedde759cd9a9bacfa, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/pestka/tmp/) in Unknown on line 0