Navigation Menu+

Kwiaty na ślub


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pestka/domains/blogusek.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
Dodano dnia Wrz 19, 2017 przez w Lifestyle, Wnętrza |

sluby

Ślub jest bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem w życiu. Dlatego, już na długo przed jego planowaną datą
należy zająć się wszystkimi przygotowaniami. Ważne będzie to, żeby wybrać suknię ślubną, garnitur, wyszukać ciekawego fotografa i zespół muzyczny, który zabawi wszystkich gości. Również, nie bez znaczenia będzie oprawa kwiatowa.
Kwiaty w dniu ślubu muszą być dopasowane do wszystkich detali.

W tej tematyce jest jedna sprawa najważniejsza. Mianowicie, chodzi o bukiet
Panny Młodej
. Patrząc na strój Przyszłej Małżonki, a także na jej charakter,
trzeba dobrze zastanowić się, jaka to ma być wiązanka, czy też jak duży ma to być bukiet, i z jakich gatunków kwiatów ma być on zrobiony.
Kolejną ważną kwestią będzie to, jakie jeszcze kwiaty na ślubie mają się znaleźć. Należy dobrze zastanowić się, jak chcemy przyozdobić kościół, czy też salę
w której będzie udzielany ślub.
W planowaniu kwiatowej aranżacji trzeba pamiętać
o zachowaniu umiaru, czyli o stosownej estetyce. Istotna będzie również kolorystyka kwiatów.

Kolejną, sprawą jest dobór kwiatów na salę weselną.
Zwłaszcza, kiedy efektywnie chcemy przyozdobić wszystkie stoliki i stół główny, przy którym siedzi Para Młoda.
Jeśli chcemy też, żeby kwiaty znalazły się gdzieś na sali to tak samo musimy to przemyśleć. Dekoracja w dniu ślubu powinna być niezapomnianą dekoracją kwiatową.

Kwiaty na ślubie powinny być też świeże. To doda większej rangi przyjęciu
i wprowadzi doniosłą atmosferę. Wiązanki powinny być dopasowane do pory roku, dlatego latem można zdecydować się na lekkie bukiety, wykonane z kwiatów polnych, tulipanów, lub z konwalii. Natomiast, w miesiącach jesiennych i zimowych warto zdecydować się na kwiaty, które będą w pełni oddawać jesienny koloryt.
Będą to: dalie, astry, cynie i nagietki. Niezależnie od tego, na które kwiaty się decydujemy, musimy pamiętać tylko o wcześniej wspomnianym zachowaniu umiaru. Trzeba doskonale dobrać oprawę weselną. A ja osobiście uważam, że najbardziej na ślubny klimat wpływają florystyczne aranżacje.

Dekoracja w dniu ślubu powinna być niezapomnianą dekoracją kwiatową.

Dekoracja w dniu ślubu powinna być niezapomnianą dekoracją kwiatową.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pestka/domains/blogusek.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399